Ohliadnutie sa za 6. ročníkom ABM

Šiesty ročník konferencie ABM sa niesol v znamení rozmachu moderných technológií, ktorému sa nevyhla ani súkromná bezpečnosť. Tento ročník sa konal v období os 13 do 15 júna v penzióne Hoffer, ktorý sa nachádza v srdci Nitrianskeho regiónu.

Šiesty ročník bol oproti minulým odlišný, hlavne z pohľadu počtu prednášok, kedy sme ich počet zredukovali a využili možnosti rozsiahlej diskusie, ktorá mala veľmi kladný ohlas. Z pohľadu prednášajúcich naše pozvanie prijali zástupcovia Clustra kybernetickej bezpečnosti, AXENTA s.r.o., ŠKODA AUTO a.s. a Brose CZ, s.r.o. Všetky prednášky boli zamerané na tému konferencie, ktorá bola Automatizácia objektovej bezpečnosti, respektíve využívanie moderných technológií alebo ich prvkov k správe bezpečnosti objektu.

Neodmysliteľnou súčasťou našej konferencie je exkurzia, ktorú sme tento rok absolvovali vo výrobnom závode Jaguar Land Rover v Nitre. Exkurziou ako aj predstavením spoločnosti, zabezpečenia ako aj vývoja nás sprevádzal Ing. Roman Šmehýl.

Touto cestou by sme sa chceli poďakovať všetkým účastníkom Konferencie ABM, ale aj pracovníkom spoločnosti Jaguar Land Rover, ktorí nám predstavili niektoré časti závodu a výroby. Tak ako tomu býva zvykom dali sme sa do prípravy ďalšieho 7 ročníka, ktorého budete pevne veríme aj vy.

Vidíme sa na 7 ročníku v roku 2024.

Uložiť odkaz do záložiek.
error: Obsah je chránený